Aktualności
Certyfikat BRC IoP, maj 2018 rok
22.05.2018
O firmie
Hala produkcyjna

Firma Plastsystem Rzeszów Sp. z o. o. powstała w 2003 r. na początku rozpoczynającego się okresu „dobrej koniunktury gospodarczej” oraz otwierających się optymistycznych perspektyw związanych z członkostwem Polski w Unii Europejskiej.

Położenie zdecydowanego nacisku od samego początku działalności na politykę prorozwojową pozwoliło firmie z roku na rok sukcesywnie powiększać zdolności produkcyjne oraz poszerzać grono odbiorców. Liczne zrealizowane inwestycje jak budowa nowej hali produkcyjnej czy wdrożenie nowych technologii w postaci zakupu nowoczesnych wtryskarek, maszyn do nadruków, robotów IML szybko zmieniały oblicze firmy, pozwalając dorównać krokiem liderom z branży opakowań tworzyw sztucznych.

Bliska współpraca z wieloma naszymi odbiorcami  oraz z instytucjami badawczo-rozwojowymi  daje nam możliwość ciągłego wzbogacania naszej wiedzy oraz podążania za aktualnymi trendami. Skutecznie dajemy temu wyraz w odważnie podejmowanych działaniach inwestycyjnych takich jak budowa nowego zakładu produkcyjnego czy  nabycie linii technologicznej do produkcji kartuszy w innowacyjnej w skali światowej objętej patentem technologii produkcji.

2009 © Plastsystem Rzeszów Sp. z o.o.

Ta strona w celu poprawnego działania korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie Polityka cookies

Ok, Rozumiem