Aktualności
Certyfikat BRC IoP, maj 2018 rok
22.05.2018
Nadruki i etykiety

Jedną z najważniejszych cech przesądzających o atrakcyjności Państwa produktu jest wygląd jego opakowania. W celu umożliwienia jego wyeksponowania firma Plastsystem Rzeszów Sp. z o. o. stosuje dwie różne metody zdobień: technikę suchego offsetu oraz technikę etykietowania IML.

Metoda suchego offsetu polega na naniesieniu i wydrukowaniu obrazu z płaskiej matrycy drukowej na poddawanym obróbce opakowaniu. Po tak naniesionym nadruku dokonuje się jego utrwalenia poprzez suszenie zainicjowane promieniami UV. W celu uzyskania wszelkich typów odcieni, kolory nadruku do 6 kolorów mieszane są za pomocą wypróbowanego systemu łączenia kolorów.

       Metoda etykiety IML (In Mould Label - "wtapiana etykieta") polega na umieszczeniu za pomocą urządzeń podających etykiety w formie wtryskarki, a następnie zaetykietowaniu detalu w trakcie jego formowania w formie. W ten sposób po jego odbiorze z formy otrzymujemy gotowy detal z wtopioną etykietą. Metoda IML pozwala wprowadzić nieograniczone możliwości graficzne  w projektowaniu nadruków oraz zapewnia ich wysoki połysk.
 
Współpracując z zespołem młodych i doświadczonych grafików oraz renomowaną firmą designerską oferujemy naszych klientom pomoc w projektowaniu.
 
2009 © Plastsystem Rzeszów Sp. z o.o.

Ta strona w celu poprawnego działania korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie Polityka cookies

Ok, Rozumiem